Trójmiasto: doskonała lokalizacja na urlop

Spora grupa turystów lubi polskie morze. Coraz więcej osób zamiast międzynarodowych przygód decyduje się na dłuższe wakacje spędzone nad pięknym Bałtykiem. Kołobrzeg, Hel, Ustka – to wybrane, najpopularniejsze cele wycieczek. Niemała grupa osób odruchowo przeocza Gdańsk, Gdynię i Sopot ilustrując sobie całe chmary podróżników. Tymczasem 3miasto jest popularne, tłumnie zwiedzane, jednakże zwykle trudno mówić o wielkim tłoku, utrudniającym wygodne urlopowanie.

Urlop nad pięknym Bałtykiem: Trójmiasto

Całe Trójmiasto niewątpliwie warte jest odwiedzin, a szczególnie jeśli chcemy zaplanować dłuższy pobyt nad morze Bałtyckie. Urlop w dużym mieście stwarza nam bardzo różne możliwości. Po pierwsze i najważniejsze – – absolutnie nie mamy 100% gwarancji iż w trakcie całego urlopu będziemy cieszyć się piękną pogodą. Utlop w dużym mieście poręcza, że nawet gdy aura nie będzie świetna, nie będziemy niesamowicie znudzeni. Piękne Stare Miasto w Gdańsku to „must-see” dla każdego entuzjasty klimatycznych kawiarni i pysznego jedzenia. Trójmiasto to nie tylko Gdańsk Taxi zapewni nam transport do pobliskiego pięknego Sopotu, gdzie będziemy mogli przejść się po słynnym Monciaku. Eksplorując Trójmiasto można zwiedzić też piękną Gdynię.

Plaże w Trójmieście

Niektórzy mają obawy co do trójmiejskich plaż oraz tego, czy będą one okupowane przez setki urlopowiczów. Okazuje się jednakże, że mamy lokalizacje w jakich jest raczej gęsto oraz takie, na których nie znajdziemy tłumów. To znaczy, każdy może znaleźć coś, co będzie mu odpowiadać. Wypoczynek nad morzem rekomendowany szczególnie wczesnym latem i wczesną jesienią kiedy jest jeszcze pogoda na plażowanie, ale okres urlopowy jeszcze się nie zaczął albo już przeminął.